Nuk u transmetua në TV, shikoni dëmtimin e dhimbshëm që pëson futbollisti

Nuk u transmetua në TV, shikoni dëmtimin e dhimbshëm që pëson futbollisti

09:11, 27/11/2020

Futbollisti i Molde, Sheriff Sinyan kishte një moment të rëndë në ndeshjen ndaj Arsenalit në Europa League, pasi u përplas për shtyllë në mënyrën më të keqe të mundshme.

Sinyan humbi një shans për gol, por e pësoi shumë keq pasi u përplas në shtyllën. Pas këtij momenti nw rrjette sociale u publikua videoja sa qesharake aq edhe e dhimbshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco