VIDEO/ Napoli në flakë, tifozët mblidhen jashtë stadiumit për të nderuar Maradona-n

VIDEO/ Napoli në flakë, tifozët mblidhen jashtë stadiumit për të nderuar Maradona-n

21:11, 26/11/2020

Teksa në  Buenos Aires homazhet në “Casa Rosada” vazhdojnë,  në Napoli tifozët janë organizuar të përshëndesin  Maradona  me flakadanë dhe kore jashtë stadiumit, ku po luhet ndeshja kundër Rijekës.

Image

Pamje të jashtëzakonshme jashtë stadiumit “San Paolo”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco