FOTO/ Pozitiv me Covid-19, flet Vojvoda: Koronavirusi do largohet shpejt nga unë

FOTO/ Pozitiv me Covid-19, flet Vojvoda: Koronavirusi do largohet shpejt nga unë

19:52, 26/11/2020

Pas rikthimit nga kombëtarja e Kosovës, Mërgim Vojvoda rezultoi i infektuar me koronavirus.

Pas gati 10 ditësh pozitiv me COVID-19, mbrojtësi i Torinos ka postuar një Story në profilin  e tij zyrtar në “Instagram” me fjalët:

“Koronavirusi do të largohet shumë shpejt nga unë. Faleminderit për mesazhet tuaja.”, përfundon postimin Vojvoda.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco