VIDEO/ Milan kalon ne avantazh, shënon Diaz

VIDEO/ Milan kalon ne avantazh, shënon Diaz

19:23, 29/10/2020

Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Spartës së Pragës, e vlefshme për fazën e grupeve në Europa League.

Në minutën e 24’ pas një kundërsulmi të shpejtë të kuqezinjve, Ibrahimovic pason saktë për Diaz, i cili i vetëm përballë portierin arriti të dërgonte topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco