Antwerp - Tottenham, ja si rreshtohen skuadrat

Antwerp - Tottenham, ja si rreshtohen skuadrat

18:31, 29/10/2020

Në orën 18:55, në stadiumin “Bosuilstadion”, do të luhet sifda mes Antwerp dhe Tottenham, e vlefshme për fazën e grupeve në Europa League.

Një ndeshje e lehtë për “Spursat” që kërkojnë me patjetër të dalin me 3 pikë nga ky takim.

Nga minuta e parë për Tottenham do të luaj edhe Gareth Bale,  i cili bashkë me Dele Alli dhe Bergwijn, do t’i ndihmojnë qendërsulmuesit Carlos Vinicius.

Më poshtë keni formacionet zyrtare për të dy skuadrat.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco