Ja të gjitha ndeshjet e sotme në Europa League

Ja të gjitha ndeshjet e sotme në Europa League

09:18, 29/10/2020

Pas Championsit, ditën e sotme do të luhen ndeshjet për raundin e dytë në Europa League.

Janë plot 24 ndeshje që do të luhen ku vëmendjen më të madh tërheq përballja mes Napolit dhe Real Sociadad.

Përballje të tjera interesante do të jetë: Milan - Sparta Pragë, Antëerp – Tottenham, Arsenal – Dundalk dhe Roma – Cska Sofia.

Ja të gjitha ndeshjet:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco