VIDEO/ Penallti për Barcelonën, gjuan Messi

VIDEO/ Penallti për Barcelonën, gjuan Messi

22:49, 28/10/2020

Barcelona ka shënuar sërish 2-0 ndaj Juventus, në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 90-të, katalanasit fituan një penallti të cilën e mori përsipër Lionel Messi. Sulmuesi argjentinas u tregua i saktë nga pika e bardhë, duke mposhtur portierin,

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco