FOTO/ Njihuni me rezultatet e pjesëve të para të 6 sfidave të Championsit

FOTO/ Njihuni me rezultatet e pjesëve të para të 6 sfidave të Championsit

21:54, 28/10/2020

Kanë përfunduar pjesët e para në 6 takimet e mbrëmjes së sotme të Champions League, ku janë shënuar 6 gola, shkruan Syri.net.

Barcelona po fiton në transfertë me Juventusin me golin e Dembele.

Edhe Manchester United e mbyll pjesën e parë ndaj Leipzig në epërsinë e një goli.

Më poshtë mund të shihni rezultatet e 45 minutave të para të 6 sfidave të mbrëmjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco