Anulohet miqësorja Turbina – Skënderbeu, ja arsyeja...

Anulohet miqësorja Turbina – Skënderbeu, ja arsyeja...

13:22, 28/10/2020

Miqësorja mes Turbinës dhe Skënderbeut, e planifikuar për tu luajtur ditën e sotme në 14:30, në Cërrik, është anuluar.

Arsyeja është se Kategoria e Parë, ku militon Turbina do të startojë të shtunën ku klubi cërrikas ka ndeshje dhe për këtë arsye është rënë dakord që miqësorja e ditës së sotme të anulohet.

Në njoftimin e ditës së sotme, FSHF-ja bëri me dije se do të startojë kampionati në Kategorinë e Parë të shtunën dhe Kategoria e Dytë të dielën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco