Basketbollistët e Prishtinës pëballen me ata të Pejës

Basketbollistët e Prishtinës pëballen me ata të Pejës

13:13, 28/10/2020

Sonte fillon rrugëtimi i sezonit 2020/2021 të Super Ligës së Kosovës.ku do tW ndeshen Klubi i Basketbollit Prishtina dhe Peja.

Ndeshja e parë e këtij sezoni sfidon KB Peja me rivalin e vjetër KB Prishtina të cilët udhëtojnë në Pejë për të zhvilluar ndeshjen. 

Ndeshja transmetohet drejtëpërdrejtë dhe nis në orë 19.00.

Pas çdo qereku lojë rezultatin e ndeshjes mund ta shikoni në faqet zyrtare në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco