VIDEO/ Martinez bën më të vështirën, shihni rastin e humbur nga futbollisti i Inter

VIDEO/ Martinez bën më të vështirën, shihni rastin e humbur nga futbollisti i Inter

20:31, 27/10/2020

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, shpërdoroi një rast flagrant në minutën e 54-t të sfidës ndaj ukrainasve të Shahtjor Donjeck.

Pas një tentative nga distanca të Brozoviç, topi u grushtua nga portieri vendas, teksa shkoi te sulmuesi argjentinas, i cili me portën e boshatisur, ka bërë më të vështirën, duke e dërguar sferën jashtë katërkëndorit.

As Lautaro vet nuk iu ka besuar syve çfarë ka humbur, duke vendosur duart në kokë. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco