Ramos zbulon sekretin: Ja çfarë i bëmë Barçës që vuajti aq shumë...

Ramos zbulon sekretin: Ja çfarë i bëmë Barçës që vuajti aq shumë...

20:29, 24/10/2020

Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos, ka komentuar fitoren e Clasico-s kundër Barcelona-s në një intervistë të dhënë për Movistar TV.

“Ka qenë një mundësi për të rifituar veten. E kemi përgatitur këtë ndeshje speciale me një entuziazëm të madh, pavarësisht nga gjendja fizike. Jemi shumë të lumtur që kemi marrë tri pikët në këtë ndeshje”, ka thënë Ramos.

“Kemi provuar dhe ia kemi dalë t’ia heqim topin Barçës, dhe kështu ata vuajnë. Penalltia? Lenglet ka ekzagjeruar me mbulimin dhe më ka vënë poshtë kur unë po kërkoja të kërceja. Të kritikosh arbitrin për një aksion kaq të pastër është e padrejtë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco