Tifozja më s*ksi e futbollit, pozon t*pless

Tifozja më s*ksi e futbollit, pozon t*pless

19:58, 24/10/2020

Maria Liman është një nga tifozet më seksi të futbollit. Ajo shpesh publikon foto tejet të nxehta në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja  e ‘Playboy-t’ ka nxitur fantazinë e fansave, teksa është shfaqur topless. 

Ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco