Pas humbjes së El Clasicos, vjen reagimi i Vlora Çitakut për fansat e Barcelonës

Pas humbjes së El Clasicos, vjen reagimi i Vlora Çitakut për fansat e Barcelonës

18:54, 24/10/2020

Ambasadorja Vlora Çitaku, e përmendur edhe si kandidate e PDK-së për presidente, tha se: Unë po mendoj që Barcelona ka vendosë me na testu neve fansave. Me u vërtetu a e dojna përnjëmend. 

Ajo tha se tejtër shpjegim nuk ka. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco