VIDEO/ Minuta e 90’, shikoni çfarë goli shënon Modriç në ‘El Clasico’

VIDEO/ Minuta e 90’, shikoni çfarë goli shënon Modriç në ‘El Clasico’

17:51, 24/10/2020

Real Madrid po fiton 3-1 në përballjen ndaj Barcelonës.

Në minutën e 90’ ishte Luka Modric i cili realizoi një gol të bukur. Kroati dribloi në mënyrë fantastike portierin dhe mbrojtësit kundërshtar për të goditur me të jashtmen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco