VIDEO/ Muslija arsyeton besimin e trajnerit, 22 vjeçari shënon gol në fitoren e Hannoverit

VIDEO/ Muslija arsyeton besimin e trajnerit, 22 vjeçari shënon gol në fitoren e Hannoverit

15:02, 24/10/2020

Sulmuesi kosovar, Florent Muslija, ishte protagonist në fitoren e Hanoverit 3-0  ndaj Dusseldorf, në Bundesligën e 2.

22 vjeçari i hapi serinë e golave në minutën e 57-të, teksa pas një krosimi në zonë goditi fluturimthi duke dërguar topin në rrjetë.

Më këtë fitore skuadra e Hanoverit u ngjit në vendin e tretë të renditjes, në kuotën e 9 pikëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco