A do luaj Ronaldo ndeshjen ndaj Veronës? Ja përgjigja e Pirlo-s

A do luaj Ronaldo ndeshjen ndaj Veronës? Ja përgjigja e Pirlo-s

14:45, 24/10/2020

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë në dispozicion të Andrea Pirlo për ndeshjen që Juventusi do të luaj nesër kundër Verona-s së Juric.

Ndërsa për Weston McKennie, trajneri shpreson që ai të jetë në dispozicion të tij në takimin e nesërm.

 “ McKennie do të bëjë sot vizitat dhe shpresojmë që nesër të jetë në dispozicion për ta nisur nga stoli. Ndërsa, Cristiano Ronaldo, edhe në rast se del negativ, duhet të bëjë disa vizita, kështu që ai është përfundimisht jashtë për  ndeshjen kundër Veronws", u shpreh Pirlo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco