VIDEO/ Roma përmbys rezultatin, Kumbulla shënon golin e parë për italianët

VIDEO/ Roma përmbys rezultatin, Kumbulla shënon golin e parë për italianët

20:29, 22/10/2020

Roma ka përmbysur 2-1 rezultatin e sfidës ndaj Young Boys.

Image

Fillimisht ishte Peres ai që shënoi për verdhekuqtë në minutën e 69-të. Ndërsa pak minuta më vonë skuadra italiane përmbysi dhe rezultatin e takimit, me gol të shënuar nga afrimi i kësaj merkato verore, Marash Kumbulla .

Ky ishte edhe goli i parë për të riun shqiptar me fanellën e Romës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco