FOTO/ Notat e 'Dardanëve' në përballjen ndaj Greqisë, ja më i miri në fushë

FOTO/ Notat e 'Dardanëve' në përballjen ndaj Greqisë, ja më i miri në fushë

23:00, 14/10/2020

U mbyll në barazim pa gola përballja midis Greqisë dhe Kosovës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Të dy skuadra patën raste për të shënuar, por nuk arritën t’i shfrytëzonin.

Më i miri në fushë ishte portieri i Kosovës, Aro Muric, i cili u vlerësua me notën 8.2. 21 vjeçari, zhvilloi një paraqitje të shkëlqyer, duke arritur të presë edhe një penallti.

Në tabelën e më poshtme mund të shihni notat e “ardanëve” dhe grekëve.

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco