Flet heroi i Kosovës: Jam i lumtur, ishte një paraqitje e mirë

Flet heroi i Kosovës: Jam i lumtur, ishte një paraqitje e mirë

23:05, 14/10/2020

Portieri i Kosovës, Aro Muric, ka folur për mediat pas përfundimit të ndeshjes mes Kosovës dhe Greqisë, ku u shpreh:

 “Ishte një paraqitje e mirë. Ndoshta më e mira nuk e di, por ishte e mirë.

 Ndeshja ishte e rëndësishme sidomos për skuadrën. Jam i lumtur. Mendoj se herën tjetër mund të bëjmë më të mirë.”, përfundoi 21 vjeçari.

Muric u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes, i cili u vlerësua me notën 8.2.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco