VIDEO/ Kosova pranë golit, Paqarada 'kërcënon' grekët

VIDEO/ Kosova pranë golit, Paqarada 'kërcënon' grekët

22:07, 14/10/2020

Po luhet në këto momente ndeshje midis Greqisë dhe Kosovës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

“Dardanë” kanë patur një mundësi të artë për të kaluar në avantazh. Në minutën e 52’ Paqarada goditi tokazi një top të krosuar nga Shala, mirëpo mbrojtëis i grekëve u ndodh në vendin e duhur, duke ndalur sfërën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco