Pjesa e dytë nis me disa raste ideale për Kosovën

Pjesa e dytë nis me disa raste ideale për Kosovën

21:56, 14/10/2020

Ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes Greqi – Kosovë dhe qysh në minutën e parë të kësaj pjesëloje, Lirim Kastrati pati rast ideal për shënim të golit.

Kastrati depërtoi nga e majta dhe u gjet përball portierit grek, por gjuajti direkt në të.

Rezultati mbetet 0:0.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco