Nis pjesa e dytë  ndeshjes Greqi – Kosovë

Nis pjesa e dytë ndeshjes Greqi – Kosovë

21:47, 14/10/2020

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Greqisë dhe Kosovës.

Greqia dominoi këtë pjesëlojë por nuk arriti të gjejë rugën e golin.

Madje Aro Muriq ia mohoi rastin më të mirë Greqisë në minutën e 18 për të kaluar në epërsi, kur e priti penalltinë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco