Muriqi pret penalltinë, Greqi - Kosovë 0:0

Muriqi pret penalltinë, Greqi - Kosovë 0:0

21:14, 14/10/2020

Portieri kosovar, Aro Muriq, ia ka mohuar epërsinë Greqisë duke bërë një pritje fantastike të penaltisë.

Muriq arriti të mbrojë goditjen e Bakasetas në minutën e 18 të ndeshjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco