Nis ndeshja Greqi – Kosovë

Nis ndeshja Greqi – Kosovë

20:50, 14/10/2020

Ka nisur ndeshja mes Greqisë dhe Kosovës në kuadër të Ligës C në Ligën e Kombeve.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e katërt të grupit, ku Greqia kryeson e Kosova është e parafundit.

Në këtë ndeshje Kosova ka shkuar pa lojtarët kryesorë që kanë munguar për shkak të lëndimeve dhe situatës me COVID-19 në vendet ku luajnë me klube.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco