FOTO/ Notat e kuqezinjve në barazimin 0-0 me Lituaninë, ja kush ishte më i miri në fushë

FOTO/ Notat e kuqezinjve në barazimin 0-0 me Lituaninë, ja kush ishte më i miri në fushë

20:09, 14/10/2020

Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi pa gola në transfertë me Lituaninë, duke humbur një shans të mirë për të marrë kryesimin Grupit 4 të Ligës C të Kombeve, shkruan Syri.net.

Kuqezinjtë patën disa raste për shënim, por që nuk u shfrytëzuan për të dalë me 3 pikë nga fusha e Vilniusit.

Më i miri në fushë ishte Amir Abrashi, i cili u vlerësua me notën 8.2.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni notat e kuqezinjve dhe të lituanëve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco