VIDEO/ Shqipëria u ndal në barazim, por shihni çfarë rasti pati Trashi

VIDEO/ Shqipëria u ndal në barazim, por shihni çfarë rasti pati Trashi

20:01, 14/10/2020

Kuqezinjtë krijuan raste të shumta shënimi, por fati nuk e deshi të realizonin, duke mbyllur ndeshjen në barazim pa gola.

Një rast të pastër shënimi e pati edhe Lorenc Trashi në minutat e fundit të takimit (90+1). Futbollisti gramshiot i dha më shumë forcë seç duhet topit të krosuar Keidi Bare, duke e dërguar mbi tranversë. Për fat të keq, Trashi nuk pati mundësi të godiste me këmbën e majtë që është e preferuara e tij dhe kjo mund të jetë edhe arsyeja që nuk goditi në mënyrë të saktë.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco