VIDEO/ Shqipëria kërkon penallti, mbyllet pjesa e parë pa gola

VIDEO/ Shqipëria kërkon penallti, mbyllet pjesa e parë pa gola

18:32, 14/10/2020

Po luhet në këto momente ndeshja midis Lituanisë dhe Shqipërisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Në minutën e 24′ Shqipëria kërkon 11-metërsh, pas prekjes së topit me dorë brenda zonës nga futbollisti lituanez, nuk mendon kështu gjyqtari.

Ndërsa, Qazim Laçi ndëshkohet me karton të verdhë dhe humbet ndeshje e radhës për protesta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco