Lituani – Shqipëri, min 35 vazhdon rezultati 0:0

Lituani – Shqipëri, min 35 vazhdon rezultati 0:0

18:30, 14/10/2020

Shqipëria sonte do të luajë në udhëtim ndaj Lituanisë në kuadër të Ligës së Kombeve.

“Kuqezinjtë” kishin humbur në shtëpi nga Lituania me rezultat prej 1 me 0, derisa në ndeshjen e fundit ndaj Kazakistanit barazuan pa gola.

Takimi i sotëm nis në ora 18:00, derisa formacionet zyrtare janë këto:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco