ZYRTARE/ Gjermania publikon listën e futbollistëve për ndeshjet e tetorit

ZYRTARE/ Gjermania publikon listën e futbollistëve për ndeshjet e tetorit

11:19, 02/10/2020

Kombëtarja e Gjermanisë ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjet e tetorit.

Kampionët e botës të vitit 2014 zhvillojnë 3 ndeshje, dy në Ligën e Kombeve dhe një miqësore.

Më 7 shtator, gjermanët takohen në miqësore me Turqinë. Tre ditë më pas, në Ligën e Kombeve përballen me Ukrainën, ndërsa më 13 tetor, presin Zvicrën.

Ja lista e lojtarëve të ftuar:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco