E bujshme/ Transferta e bujshme e Interit mbërrin për testet mjekësore

E bujshme/ Transferta e bujshme e Interit mbërrin për testet mjekësore

09:35, 02/10/2020

Matteo Darmian është gati për aventurën e re me Interin.

Mbrojtësi ka lënë Parmën për t’iu nënshtruar testeve mjekësore para kalimin te skuadra e Antonio Contes.

Të dy skuadrat, Parma dhe Inter, kanë arritur marrëveshje për Darmian ditën e enjte, me lojtarin që menjëherë është nisur drejt Milanos.

Pas ekzaminimeve mjekësore, ai pritet të nënshkruajë kontratë me Interin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco