Young Boys - Tirana/ Përfundon pjesa e parë, rezultati dhe statistikat

Young Boys - Tirana/ Përfundon pjesa e parë, rezultati dhe statistikat

21:16, 01/10/2020

Është mbyllur pjesa e parë midis Young Boys dhe Tiranës, e vlefshme për fazën “Play-off” në Ligën e Kampioneve.

Skuadra zviceriane po fiton me rezultatin 1-0 ndaj bardhebluve. Young Boys krijoj raste të shumta shënimi në pjesën e parë, por golin e gjeti vetëm në minutën e 42-të, me anë të Christian Fassnacht.

 

Statistikat/ Young Boys 1-0 Tirana

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco