David Beckham kthehet në objekt talljeje për shkak të veshjes

David Beckham kthehet në objekt talljeje për shkak të veshjes

16:03, 22/09/2020

David Beckham është kthyer në “objekt talljeje” në rrjete sociale, për shkak të veshjes së tij në shfaqjen e fundit të modës së bashkëshortes, Victoria Beckham. 

Ai ishte së bashku me fëmijët e tij, për mbështetur bashkëshorten e tij në prezantimin e koleksionit të fundit të veshjeve.

Por vmendjen e mori veshja e David-it, i cili kishte veshur sandale me çorape të bardha!

“Dave, Dave… unë të dua shumë, por sandalet me çorapet janë jo absolute”, komentoi dikush në postimin e Victoria Beckham.

“David pse ke veshur çorape me sandale, kjo nuk ka qenë asnjëherë zgjedhje e mirë”, shkroi dikush tjetër.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco