VIDEO/ Transferta e bujshme e Juventusit kapet ‘mat’ në aeroport!

VIDEO/ Transferta e bujshme e Juventusit kapet ‘mat’ në aeroport!

23:06, 21/09/2020

Alavaro Morata po rikthehet te Juventusi.

Sulmuesi spanjoll ka lënë ekipin e Atletico Madridit për t’iu bashkuar kampionëve të Italisë.

“El Chiringuito” ka zbuluar momentet kur sulmuesi ka shkuar në aeroportin e Madridit për t’u nisur drejt Torinos.  Morata e njeh mirë ambientin, pasi ka luajtur për 2 sezone, nga viti 2014-2016 me “Zonjën e Vjetër”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco