VIDEO/ Milani kalon në avantazh, shikoni golin e shënuar nga Ibrahimovic

VIDEO/ Milani kalon në avantazh, shikoni golin e shënuar nga Ibrahimovic

21:44, 21/09/2020

Milani ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Bolognas me të zakonshmin Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez mori një pasim të mirë nga Theo në minutën e 35′ dhe me një goditje të fortë me kokë e dërgoi në rrjetë për 1-0. Gol mjaft i bukur nga suedezi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco