Napoli kërkon 75 milionë euro për Koulibalyn

Napoli kërkon 75 milionë euro për Koulibalyn

14:38, 21/09/2020

Manchester City nuk ka hequr dorë nga Kalidou Koulibaly.

Sipas mediave angleze, bisedimet mes Cityt dhe Napolit po vazhdojnë për mbrojtësin.

“Qytetarët” kanë ofruar 60 milionë euro për senegalezin, ofertë që nuk është pranuar nga Napoli. Klubi italian po kërkon rreth 75 milionë euro për ta liruar Koulibalyn.

Për Koulibalyn interesim ka shprehur edhe PSG-ja që e sheh senegalezin si zëvendësues ideal të Thiago Silvas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco