Sulmuesi i Kombëtares shqiptare shënon në Holandë

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare shënon në Holandë

22:20, 19/09/2020

Armando Broja ka shënuar golin e parë me fanellën e Viteses në kampionatin holandez.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, u hodh nga stoli në sfidën e ndaj Sparta Roterdan, teksa 16 minuta i mjaftuan për të tundur rrugën e rrjetës.

Kujtojmë që kjo është ndeshja e dytë në kampionat e Viteses.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco