Mourinho flet fjalët e para për ndeshjen ndaj Shkëndijës së Tetovës

Mourinho flet fjalët e para për ndeshjen ndaj Shkëndijës së Tetovës

22:17, 17/09/2020

Jose Mourinho ka thënë fjalët e para sa i përket ndeshjes me Shkëndijën e Tetovës. Ai ka pranuar se nuk e njeh fare ekipin e drejtuar nga Ernest Gjoka, por pranon se do të jetë një ndeshje e vështirë, pasi kualifikimet me tek ndeshje sipas tij janë gjithnjë të komplikuara.

“Nuk di asgjë për Shkëndijën. As nuk dija për Plovdivin. Tani kemi përballe ndeshjen në Angli dhe më pas do të nisim të përgatisim përballjen për në Maqedoni. Ajo që do me siguri është që do të jetë shumë e vështirë. Në turet me tek ndeshje, është e vështirë pasi luhet gjithçka në 90 minuta”, deklaroi Mourinho për mediat angleze pas ndeshjes me Plovdivin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco