FOTO/ Nota zhgënjyese e Messit, shkëlqejnë Muller e Lewandowski

FOTO/ Nota zhgënjyese e Messit, shkëlqejnë Muller e Lewandowski

23:05, 14/08/2020

Në “Estadio da Luz” të Lisbonës u luajt çerekfinalja e Champions League mes Barcelonës dhe Bayern Munchen, shkruan Syri.net.

Askush nuk do ta besonte para kësaj supersfide se rezultati final do të ishte 8-2 për kampionët e Gjermanisë.

Kjo mund të quhet fitorja e shekullit, teksa pas përfundimit të kësaj çerekfinaleje, notat ishin zhgënjyese për katalanasit.

Nga njëri krah Muller merr 10 dhe Lewandowski 9.5, ndërsa yjet e Barçës u vlerësuan pak, me Messin që nuk shkoi më tepër se 6.8.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco