VIDEO/ Penallti për Atletico Madrid, ja çfarë bën Joao Felix përballë portierit të Leipzig

VIDEO/ Penallti për Atletico Madrid, ja çfarë bën Joao Felix përballë portierit të Leipzig

22:32, 13/08/2020

Në “Estadio Jose Alvalade” të Lisbonës po luhet sfida çerekfinale e Ligës së Kampionëve mes Leipzig dhe Atletico Madrid shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa në minutën e 51-të gjermanët kalojnë në avantazh me golin e shënuar me kokë nga Olmo.

Atletico reagon dhe fiton një penallti në minutën e 71-të, e cila shndërrohet në gol nga Joao Felix, duke barazuar rezultatin 1-1.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco