VIDEO/ Surprizë në çerekfinalen e Championsit, Atalanta në avantazh ndaj PSG-së

VIDEO/ Surprizë në çerekfinalen e Championsit, Atalanta në avantazh ndaj PSG-së

21:30, 12/08/2020

Atalanta po luan kundër PSG-së ndeshjen e vlefshme për çerekfinalet e Champions League, shkruan Syri.net.

Në minutën e 26-të italianët surprizojnë yjet francezë. Pas një aksioni të zikaltërve, Pasalic gjuan saktë me të majtën brenda zone, duke e dërguar topin në rrjetë, 1-0 për Atalantën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco