UEFA me vendim qesharak: Ia humb ndeshjen në tavolinë Dritës

UEFA me vendim qesharak: Ia humb ndeshjen në tavolinë Dritës

20:56, 12/08/2020

Drita e ka humbur ndeshjen e pazhvilluar në fushë kundër Linfieldit me rezultat zyrtar 3-0, shkruan Syri.net Kosova.

UEFA sapo ka vendosur që ndeshja Drita-Linfield të vendoset me rezultat zyrtar 3-0 në të mirë të kampionëve të Irlandës së Veriut.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Dritës e cila ka paralajmëruar se do të ankohen për këtë vendim dhe do t’i ndjekin rrugët ligjore.

Njoftimi i plotë:

VENDOS UEFA: Humbim ndeshjen ne tavolin me rezultat zyrtare 3:0! Sapo jemi njoftuar nga organet e UEFA-se qe shkalla e...

Posted by Drita FC on Wednesday, August 12, 2020

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco