FOTO/ Atalanta-PSG, formacionet zyrtare. Gjimshiti përballë yjeve

FOTO/ Atalanta-PSG, formacionet zyrtare. Gjimshiti përballë yjeve

20:22, 12/08/2020

Atalanta do të luajë këtë mbrëmje kundër PSG-së ndeshjen e vlefshme për çerekfinalet e Champions League, shkruan Syri.net.

Për italianët kjo është një arritje historike, por që ëndrra për të kaluar në gjysmëfinale është e pranishme, ndaj me ndeshje teke dhe pa tifozë, do të synojnë kualifikimin ndaj yjeve të PSG-së.

Berat Gjimshiti do të jetë titullar, ku do të ketë misionin e vështirë të ndalojë Neymar, Icardin dhe kampionët e tjerë të Francës.

Ky takim nis në orën 21:00 dhe në tabelën e mëposhtme mund të shihni formacionet zyrtare.

Image

 

  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco