Merr pjesë në Europa League/ Skuadra kosovare siguron portën me Enea Koliçin

Merr pjesë në Europa League/ Skuadra kosovare siguron portën me Enea Koliçin

19:45, 10/08/2020

Enea Koliçi pasi njoftoi largimin nga Skënderbeu, është prezantuar ditën e sotme te Gjilani në Kosovë, ndonëse kalimi i portierit të skuadra kosovare ishte zyrtarizuar prej kohësh.

Koliçi është prezantuar ditën e sotme me Gjilanin dhe do të vihet nën urdhrat e trajnerit Gentjan Mezani.

Gjilani përballet me Tre Pene në Ligën e Europës, për fazën paraeliminatore dhe tashmë në ekip do jetë një vlerë e shtuar si Enea Koliçi, i cili ka treguar paraqitje të shkëlqyera me çdo skuadër që ka luajtur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco