FOTO/ Sulmuesi brazilian rikthehet te Partizani

FOTO/ Sulmuesi brazilian rikthehet te Partizani

17:40, 06/08/2020

Pas aventurave me Dritën në Kosovë dhe Besën e Kavajës, Lucas Cardoso është rikthyer përsëri te Partizani.

Sulmuesi brazilian ka nënshkruar kontratën e re me të kuqtë dhe sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e “demave”.

Këtë e ka konfirmuar agjencia që menaxhon lojtarin brazilian, e cila poston edhe një foto nga momenti kur lojtari firmos kontratën me Partizanin.

Pas disa huazimeve, tani Cardozo do të ketë mundësinë të vazhdojë të tregojë vlerat e tij me Partizanin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco