VIDEO/ Shënohet goli i parë në Europa League pas ndërprerjes

VIDEO/ Shënohet goli i parë në Europa League pas ndërprerjes

19:28, 05/08/2020

Futbolli europian rikthehet sot me 4 sfidat e para të fazës së 1/8-ave të Ligës së Europës.

Aktualisht po luhen dy sfidat e orës 19:00, Kopenhagen-Bashakshehir dhe Shakhtar Donetsk-Volfsburg, ndërsa në orën 21:00 do të luhen Inter-Getafe dhe Mnchester United-LASK.

Në takimin Kopenhagen-Basakshehir është shënuar goli i parë i periudhës pas pandemisë,

Wind ka kaluar në avantazh Kopenhagenin në sfidën kundër Basaksehir, e cila është kampionia e re e Turqisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco