VIDEO/ Po përgatitej të ngrinte trofeun, Aubameyang-ut i bie Kupa nga dora

VIDEO/ Po përgatitej të ngrinte trofeun, Aubameyang-ut i bie Kupa nga dora

10:03, 02/08/2020

Fitorja e FA Cup mbrëmë kundër Chelsea-t duket se e ka rrëmbyer kapitenin e Arsenalit Pierre-Emerick Aubameyang. 

Gjatë ceremonisë së ngritjes së trofeut, sulmuesi nga Gaboni shpërqëndrohet dhe i bie nga dora kupa. Shokët e skuadrës së tij kanë nisur të qeshin me të. Duket se lojtari nuk është mësuar me ngritjen e kupave, pasi në karrierë ka fituar shumë pak trofe me skuadrat, pavarësisht se në aspektin individual ka luajtur gjithmonë në nivel të lartë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco