VIDEO/ Tirana nuk ndalet, shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit

VIDEO/ Tirana nuk ndalet, shënon dhe golin e dytë ndaj Bylisit

18:01, 15/07/2020

Tirana ka shënuar dhe golin e dytë në përballjen ndaj Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalet e kthimit në Kupën e Shqipërisë.

NĂ« minutĂ«n e 25’ ishte mbrojtĂ«si Hoxhallari, i cili pas njĂ« harkimi nga kĂ«ndi nga ana e Ismajlgecit, i lirĂ« brenda zonĂ«s, pogradecari nuk ka falur, duke e shtyrĂ« topin drejt rrjetĂ«s.

Ndeshja e parĂ« nĂ« “Adush Muça” pĂ«rfundoi me triumfin 2-1 tĂ« ballshiotĂ«ve me pĂ«rmbysje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco