Kupa e Shqipërisë/ Zhbllokohet sfida Tirana - Bylis

Kupa e Shqipërisë/ Zhbllokohet sfida Tirana - Bylis

17:40, 15/07/2020

Është zhbllokuar sfida mes Tiranës dhe Bylisit, e vlefshme për gjysmëfinalen e kthimit në Kupën e Shqipërisë.

Bardheblutë kanë arritur të kalojnë në avantazh përballë ballshiotëve, falë golit të shënuar nga Ernest Muçi në minutën e 6-të.

Talenti i bardhebluve realizoi një gol mjaft të bukur, pas asistit të Halilit nga e majta.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco