FOTO/ Barcelona publikon fanellat e reja për sezonin e ardhshëm

FOTO/ Barcelona publikon fanellat e reja për sezonin e ardhshëm

15:40, 14/07/2020

Barcelona ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm.

Uniforma e parë do të rikthejë vijat vertikale. Sidoqoftë, midis secilës prej vijave blu dhe ngjyrë të kuqe do të kjetë një vijë të vogël të verdhë.

Reklamat e “Rakuten” dhe “Beko” do të stampohen te pjesa e gjoksit dhe te mëngët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco